Přípravka

 
Jaro 2018
 

KOLO

DEN

DATUM

ČAS

ÚČASTNÍCI

Hřiště

VÝSLEDEK

1.

Neděle

8. 4.

9:00

Olbramovice - Suchohrdly

Olbramovice

21 : 1

 

Neděle

8. 4.

10:0

Miroslav - Suchohrdly

Olbramovice

14 : 0

2.

Neděle

15. 4.

9:00

Suchohrdly - Břežany/Božice

Suchohrdly

2 : 5

3.

Neděle

22. 4.

9:00

Suchohrdly - Jezeřany

Suchohrdly

7 : 3

 

Neděle

22. 4.

11:35

Suchohrdly - Vedrovice

Suchohrdly

4 : 2

4.

Neděle

29. 4.

9:00

Oleksovice - Suchohrdly

Oleksovice

 

  Neděle 29.4 . 10:00 Práče - Suchohrdly Oleksovice  

5.

Neděle

6. 5.

9:00

Suchohrdly – Jamolice

Břežany

 

 

Neděle

6. 5.

10:00

Suchohrdly - Hostěradice

Břežany

 

6.

Neděle

13. 5.

9:00

Suchohrdly - Olbramovice

Suchohrdly

 

 

Neděle

13. 5.

11:35

Suchohrdly - Břežany/Božice

Suchohrdly

 

7.

Neděle

20. 5.

9:00

Břežany/Božice – Suchohrdly

Břežany  

8.

Sobota

   26. 5.

9:00

Jezeřany - Suchohrdly

Jezeřany

 

  Sobota 26. 5. 10:00 Vedrovice - Suchohrdly Jezeřany  
9. Neděle 3. 6. 9:00 Suchohrdly - Oleksovice Břežany  
  Neděle 3. 6. 10: 00 Suchohrdly - Práče Břežany  
10. Neděle 10. 6. 9:00 Jamolice -  Suchohrdly Hostěradice  
  Neděle 10. 6. 10:00 Hostěradice - Suchohrdly Hostěradice  
             
 
Podzim 2017
 

KOLO

DEN

DATUM

ČAS

ÚČASTNÍCI

VÝSLEDEK

1.

Sobota

26. 8.

12:30

Mor.Krumlov - Suchohrdly

30 : 0

 

Sobota

26. 8.

13:30

Jamolice - Suchohrdly

10 : 1

2.

Sobota

2. 9.

9:00

Suchohrdly - Hostěradice

2 : 13

 

Sobota

2. 9.

10:00

Suchohrdly - Miroslav

2 : 7

3.

Neděle

10. 9.

13:00

Jezeřany - Suchohrdly

2 : 6

 

Neděle

10. 9.

14:00

Vedrovice - Suchohrdly

6 : 2

4.

Neděle

17. 9.

10:00

Suchohrdly - Olbramovice

1 : 14

5.

Sobota

23. 9.

9:00

Prosiměřice A – Suchohrdly

6 : 2

 

Sobota

23. 9.

10:00

Prosiměřice B - Suchohrdly

4 : 4

6.

Neděle

1. 10.

9:00

Suchohrdly - Mor. Krumlov

0 : 18

 

Neděle

1. 10.

10:00

Suchohrdly - Jamolice

1 : 8

7.

Neděle

8. 10.

9:00

Hostěradice – Suchohrdly

20 : 0

 

Neděle

8. 10.

10:00

Miroslav - Suchohrdly

8 : 2

8 Sobota 14. 10. 9:00 Suchohrdly - Jezeřany 2 : 3
  Sobota 14.10. 10:00 Suchohrdly - Vedrovice 3 : 7
9. Sobota 21. 10. 10: 00 Olbramovice - Suchohrdly 11 : 0
10. Neděle 29. 10. 9:00 Suchohrdly - Prosiměřice A 1 : 9
  Neděle 29. 10. 11:35 Suchohrdly - Prosiměřice B 2 : 6