Turnaj v malé kopané

V sobotním horkém počasí se uskutečnil další roční našeho turnaje v malé kopané. Tentokrát se utkalo 6 týmů. Bohužel se nezúčastnil tým z Bomaru, který byl účastníkem zatím každého turnaje. Novými tými byly Drtičky Rybníky a Africká síla. Již podle názvů těchto dvou týmů je všem jasné, že naše sláva překročila hranice naší obce i Evropy.
V tomto počasí jsme rádi, že nikoho nepotkal úžeh či úpal a až na pár drobnějších zranění, se kterými se tak více méně počítá, všichni ve zdraví přežili.
Složení týmů bylo různé. Někdo to vzal velmi profesionálně a poskládal tým většinou z aktivních fotbalistů, někdo měl sice v týmu hráče, kteří ještě hrají aktivně, ale i ty, kteří kopačky již delší dobu na nohou neměli a pak tu byli i ti, kteří družstvo sestavili jak ze skužených bývalých hráčů, tak především z mládeže, která se fotbalu učí.
Jak to tedy dopadlo:
  1. Kobližci
  2. Šroťáci
  3. Žebrákovice
  4. Z nouze cnost
  5. Africká síla
  6. Drtičky Rybníky
Vyhlášen byl i nejlepší střelec, brankař a hráč turnaje.
Cenu Fair play získal tým Drtičky Rybníky. Něm hrály mimo jiné i dvě dívky, vnučka p. Chvátala, Vanesa Jílková se svojí kamarádkou, které se fotbalu věnují na nejvyšší úrovni a zrovna si přivezly i zlatou medaily z IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019.
 
Všem účastníkům gratulejeme, děkujeme za účast a těšíme se, že se potkáme opět v příštím roce.
Děkujeme samozřejmě všem, kteří nám s přípravou pomohli.
 
 
TJ Suchohrdly u Miroslavi, spolek