Turnaj firem 2016

V sobotu 25. 6. 2016 se uskutečnil již 8. ročník turnaje firem v malé kopané. Letos jsme měli 7 týmů: 2x Bomar, SŽDC, Aquadem, Wabag, a po odmlce i Rhea holding a Kovošrot Strečko.

Již od rána bylo jasné, že budeme mít tropický den a tak jsme se mírně obávali o zdraví hráčů, takže měli připravené i osvěžení na hřišti. Kdyby bylo hodně zle, tak jsme měli v záloze i spuštění závlahy, která by je osvěžila a postavila na nohy. Naštěstí to nebylo potřeba.  

Po rozlosování se spustil kolotoč zápasů 2 x 15min. Viděli jsme spoustu hezkých fotbalových zápasů, zákroků, za které by se nemusela stydět ani naše reprezentace ať již v útoku či obraně a taky Petr Čech.  Až na pár vypjatých chvilek, které ale k fotbalu také patří a hrálo slušně a fair play. Možná bude pár hráčů nějaký den kulhat, ale naštěstí vážný úraz se nepřihodil.

Hráčům i fanouškům jsme připravili uzenou cigáru, gulášek, maso na kotlíku a opékané kýty. Žízeň mohli zahnat pivem a limonádou. Ke kávičce dostali již tradiční buchty. Košíček třešní ze své zahrádky jako již tradičně přinesl Ctibor Jablonický. U pece se o kýty staral Pavel Janda a kotlík s udírnou měl na starost Radek Rubáček. Obsluhy se ujali Daniela Petříková, Dana Morongová a Richard. Všem děkujeme.

Jak to tedy letos dopadlo?

  1. SŽDC
  2. Rhea holding
  3. Wabag
  4. Bomar Trosky
  5. Kovošrot Strečko
  6. Bomar Brno
  7. Aquadem

Nejlepším střelcem byl vyhlášen Novotný Milan, Rhea holding.

Hráčem turnaje byl Schöner Václav z družstva SŽDC.

Cenu za nejlepšího brankáře si odnesl Honza Lukas opět z teamu Rhea Holding.

Jsme rádi, že i tento ročník můžeme považovat za úspěšný a snad si jej všichni užili.

Těšíme se, že se uvidíme zase příští rok.

Fotky zde: https://tjsuchohrdlyumiroslavi.rajce.idnes.cz/Turnaj_firem_2016/