Turnaj firem 2015

Tak máme za s sebou další ročník turnaje firem. Na začátku příprav to vypadalo na účast až 8 mužstev, ale nakonec to bylo standardních 6 mužstev, které se turnaje zúčastnilo. Tradiční účastník družstvo Rheal holdingu se odhlásilo až v sobotu před začátkem turnaje. Škoda, mohli si poměřit síly s novými účastníky z Brna – družstvy Aqua dem s.r.o. a Wabagu s.r.o. Tak snad opět příští rok.

Počasí nám ze začátku moc nepřálo. Když bylo v půlce června kolem 30°C, tak jsme se báli, aby nám hráči na hřišti horkem nekolabovali, ale teď jsme zase měli obavu o to, aby to neodnesli prochlazením. Tak doufáme, že se tak nestane. Po dopoledním chladnějším počasí s trochou deště se nakonec odpoledne dostalo ke slovu i sluníčko a počasí bylo málem i ideální. Ani moc horko, ani zima a déšť.

I díky chladnějšímu počasí se hráči dohodli na zkrácení hrací doby, takže místo tradičních 15min. se hrálo jen na 2x 10 min. Jednotlivé zápasy tedy byly dynamičtější a hráči měli více času na taktické porady a občerstvení. I když je pravda, že letos tu byla družstva, která to brala opravdu zodpovědně, a na jídlo během turnaje moc myšlenky neměli. To si nechali spíše až po odehrání zápasů. Prý by se jim pak po hřišti špatně běhalo!!! Zato pitný režim doplňovali poctivě. Domácí slivovička byla hlavním dopinkem družstva Bomaru Troskotovice a jak bylo na konci turnaje zřejmé, tak pomohla na stupně vítězů.

Ani v letošním ročníku turnaje naštěstí nedošlo k žádným zraněním hráčů či přihlížejících fanoušků. Občasné vyhrocené situace na hřišti se podařilo sudím, p. Richtrovi a Petru Rolinkovi, ukočírovat a udržet v mezích slušnosti. Oběma jim za to děkujeme. Snad si tedy všichni i letošní ročník užili – jak po stránce sportovní, tak i psychické a neodcházeli či neodjížděli od nás zklamaní nebo hladoví. Budeme se na všechny těšit i příští rok.

A teď již k výsledkům.

V soutěži o nejlepšího střelce se sešli 3 adepti s 5ti střelenými brankami: z Bomaru Troskotovice p. Chaloupka a Marek Lukas a Pavel Morong, který letos hrál za firmu Wabag. Kluci si dali rozstřel na láhev zavěšenou v brance. Jediný, který se trefil byl p. Chaloupka.

Nejlepší střelec turnaje – p. Chaloupka – Bomar Trosky

Nejlepší hráč turnaje –  Pavel Morong – Wabag s.r.o.

Nejlepší brankář turnaje – Lukas Jan ml. – tentokrát za tým SŽDC

Pořadí turnaje:

  1. Wabag
  2. Bomar Trosky
  3. SŽDC
  4. AQUA dem
  5. Giometal
  6. Bomar Brno

Hráči vítězného družstva obdrželi dárky od nového sponzora turnaje společnosti Hartmann s.r.o. Tímto jim za toto děkujeme a snad se příští rok zúčastní i jejich tým. Děkujeme hráčům, fanouškům i ostatních dobrovolníkům, kteří nám z organizací pomáhali, a těšíme na všechny opět příští rok.

Fotky zde: https://tjsuchohrdlyumiroslavi.rajce.idnes.cz/Turnaj_firem_2015/