Mladší žáci

V sobotu 10.6.2017 sehráli mladší žáci svůj poslední zápas v sezóně 2016/2017. Za soupeře měli družstvo z Višňové a zápas skončil 2 : 4, ale naši hráči podali skvělý výkon. Bylo vidět, že čas, který byl jejich tréninku věnován p. Zdislavem Mazurem a Rosťou Chvátalem se vyplatil. Jen škoda, že tato sezóna byla jejich poslední neboť nám již z této kategorie většina vyrostla a další zatím nedorostli. Musíme ocenit i to, že se děti se svým oblíbeným trenérem rozloučili společným dárkem - míčem, kde se všichni podepsali. Těm, kteří budou s fotbalem pokračovat v jiných klubech, přejeme hodně dalších sportovních úspěchů a věříme, že se k nám po čase opět vrátí a posílí mužstvo mužů.

Do sezóny 2017/2018 půjdeme se starší přípravkou, kterou povedou jako trenéři p. Luděk Drozd a Petr Slepánek. Tak snad se jim bude dařit stejně dobře jako jejim předchůdcům. Budeme jim držet palce a těšit se na skvělé fotbalové zážitky.

Poslední společné foto a rozloučení s trenérem zde: tjsuchohrdlyumiroslavi.rajce.idnes.cz/Mladsi_zaci_-_posledni_zapas_10.6.2017/

Kluci děkujeme.

TJ Suchohrdly u Miroslavi