Maškarní ples 23.2.2019

Že jste nebyli letos na našem maškarním plese? Tak to jste vážně o moc přišli. Letošní návštěvníci, a nebylo jich letos málo, za což moc děkujeme, se mohli na parketě potkat třeba pirátem, jeptiškou, mexičankou, pozdravit se králem či si nechat věštit od cikánky. Rozesmát vás mohla malá kuřátka, mohli jste poletovat s motýlem Emanuelem a přivonět si ke kytičkám, o které se krásně starali jejich zahradníci. Navštívil nás i slavný karatista Koudelka s SK Chvojkovice Brod a doprovod mu dělala stará známá hajzl bába. O baletní vystoupení se postaraly 2 černé labutě a mohli bychom ve výčtu i dále pokračovat. Na parketě to bylo jak na kolotoči. A pro pó kolotoč, ten jsme tu měli také a rovnou i s konkurenční centrifugou.

O půlnoční taneční vystoupení se tento rok postaraly ženy. Vybrali si tanec ruských mužíků na píseň Moscow. Rytmické vystoupení mělo úspěch a děvčata jej musela rovnou zopakovat. Píseň pak zazněla během přestávek ještě několikrát. Připomenuli jsme si i loňské vystoupení mužů, jejichž tanec měl také velký úspěch. Na parketě se v rytmu vlnili i starší ročníky.

Děkujeme vše, kteří se svojí účastí postarali o skvělý večer a to jak v masce, tak bez ní.

Doufáme, že si všichni plesu užili a takto skvělé budou i další ročníky.

Je přece fajn se občas vrátit tak trochu do dětských let a v dnešní době "upustit páru" a hodit na chvíli starosti všedních dnů za hlavu.

Fotky z plesu zde: https://tjsuchohrdlyumiroslavi.rajce.idnes.cz/Maskarni_ples_23.2.2019

Video s tanečkem přidáme co nejdříve.