Turnaj v malé kopané

V sobutu 23. června proběhl první ročník Turnaje v malé kopané, který nahradil v minulých letech úspěšný Turnaj firem. Pravidla zůstala stejná, ale snížili jsme výši startovného a naopak udělali atraktivnější výhry. A o co se hrálo – 1. Místo velká bečka piva, 2. Místo malá bečka piva, 3. Místo sada vína. O své nepřišli ani nejlepší střelec turnaje, brankař, hvězda turnaje a cena fair play.

Do turnaje se přihlásilo 8 mužstev -  Damnice, Žebrákov, Medlánky, Kobližci, Šroťáci, Bomar, Z nouze cnost, FC žampioni.

Naše obavy o zdraví hráčů v horkém počasí byly opravdu zbytečné. Již počasí v přecházejících 2 dnech nebylo moc lichotivé a nebylo tomu ani v sobotu. Nepříjemný studený vítr a honící se dešťové mraky v nás vyvolávali obavy, abychom nemuseli ještě dělat svařák a vařit grog, a abychom hráče nemuseli rozmrazovat. Nakonec ne nebyla až taková překážka a občas na nás vysvitlo i sluníčko. Návštěvnost fanoušků byla možná o něco menší než by byla za slunečného počasí, ale ti „skalní“ dorazili i přes nepřízeň počasí a tímto jim za jejich podporu děkujeme. Děkujeme samozřejmě i všem dalším, kteří nám s organizací pomohli.

A jak to dopadlo?

  1. Medlánky
  2. Žebrákovice
  3. Koblížci
  4. Šroťáci
  5. FC žampióni
  6. Z nouze cnost
  7. Damnice
  8. Bomar

Nejlepší střelec – Vyskočil

Nejlepší brankář – Skalník

Hvězda turnaje – Motyčka

Fair play – Konrád Lukáš

 

A také byla jedna speciální cena a to pro nejmladšího účastníka turnaje a tu získal Tomáš Drozd. A ne jen, že byl nejmladší účastník, ale také nejmladší střelec branky.

Tak snad si ten náš turnaj všichni užili a příští rok se opět v hojném počtu sejdeme.

TJ Suchohrdly u Miroslavi

Fotky zde: tjsuchohrdlyumiroslavi.rajce.idnes.cz/Turnaj_v_male_kopane_23.6.2018/