Turnaj v pink-ponku 26.12.2016

V pondělí 26. prosince 2016 se konal již 15. ročník našeho tradičního turnaje ve stolním tenise. Díky nákupu 3 nových hracích stolů naší obcí se letos nemuseli půjčovat stoly v Bohuticích a hráči si mohli zahrát na kvalitních površích a v případě neúspěchu to nesvádět na špatný povrch.

V dětské kategorii byli opět jen 3 hráči – Lukas Dominik, Hlavnička Dan a Drozd Tomáš. V loňském roce vyhrál Honza Rolinek, ale ten letos chyběl. Novým soupeřem 2 loňským soutěžícím byl Tomáš Drozd.  Svých větších soupeřů se ale nezalekl a nakonec si odnes zlato.

Pořadí v dětské kategorii:

 1. Drozd Tomáš
 2. Hlavnička Dan
 3. Lukas Dominik

V mužské kategorii má již náš turnaj, dá se říci, mezinárodní věhlas. Měli jsme tu opět hráče z Miroslavi, Kašence, Rakšic, Našiměřic , Dolenic a z Hrušovan nad Jevišovkou. Celkem přihlášených bylo 20 osob. Těší nás, že se tento rok přidala i omladina a tak jsme tu měli Michala Strečka, Marka Kročila, Ondru Moronga a nejmladšího z rodů Chladových.

Po rozlosování do 2 skupin začaly lité boje. Hrálo se na 2 vítězné do 21bodů. Děti měli „svůj stůl“ na jevišti a dole byly další 4 stoly, kde hrály muži. O stoly se občas svedl boj, když o stejný stůl mělo zájem více hráčů. Snaha všech byla odehrát zápasy co nejdříve. Hráči nechali na sále hodně úsilí a potu. Jak řekl při vyhlášení pan Lukas možná i pár kilo. Bylo to dlouhé sportovní odpoledne, když k vyhlášení mužské kategorie došlo až před 20hod, ale určitě stálo za to.

Pořadí v mužské kategorii:

 1. Filip – Miroslav
 2. Šťastný – Kašenec
 3. Krul L. – Dolenice
 4. Hlavnička Luboš
 5. Brezovský – Bohutice
 6. Slanina – Rakšice
 7. Krul P. – Dolenice
 8. Kaštánek Jiří
 9. Prosecký Petr  st.
 10. Slepánek Petr
 11. Drozd Luděk
 12. Petřík Jiří
 13. Chlad ml.
 14. Kaštánek Martin
 15. Kovačič Alan – Hrušovany n.J.
 16. Smutný  - Našiměřice
 17. Čonka – Našiměřice
 18. Kročil Marek
 19. Strečko Michal
 20. Morong Ondřej

Děkujeme za účast všem hráčům i fanouškům a těšíme se na další ročník 2017.

Fotky zde: tjsuchohrdlyumiroslavi.rajce.idnes.cz/Turnaj_v_pink-ponku_2016/

TJ Suchohrdly u Miroslavi